Egyesületünk több hazai utazási irodával együttműködve elindítja a gyakornoki programot. Hegyi túravezető tanulóink a téli és nyári modulzáró vizsgák sikeres letétele után, az aspiránsi időszakban gyakornokként elhelyezkedhetnek több hazai utazási irodánál.

Vizsgázott hegyi túravezetőink sikeres együttműködés után a gyakornoki időszak után akár teljesértékű túravezetőként is elhelyezkedhetnek a cégeknél. A gyakornoki program során lehetőség van több utazási irodát is kipróbálni.

A már aktív tanulóink és a 2024-ben kezdődő hegyi túravezető tanfolyamosaink is egyaránt részt vesznek a gyakornoki programban, így a hegyi túravezető szakmáddal bejárhatod a világot.

A következő induló hegyi túravezető tanfolyamunk kiírását itt találod »

A gyakornoki programban részt vevő utazási irodák, túravezető cégek:

  • Baraka
  • MountainGo
  • Rolitúra
  • Utazom.com
  • Wanderwell

Kategóriák: Cikkek

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője
hu_HUHungarian